Projekty, granty

McKenzie – správné držení těla

Datum: 1. 9. 2023

Koho někdy bolela záda, a měl štěstí, možná že se o něj staral fyzioterapeut, který ovládal metodu McKenzie. Tato metoda pracuje se speciálními cviky, které pomohly milionům lidí na celém světě.

Datum: 1. 9. 2023

Projekt Ovoce a zelenina do škol je evropský projekt podpory zdravé výživy a zvýšení spotřeby ovoce a zeleniny. Podpora je poskytována na čerstvé ovoce a zeleninu, ovocné a zeleninové šťávy, ale i na doprovodné programy.

Nenech to být a pojď pomáhat s námi

Datum: 1. 1. 2023

Cílem naší školy je, aby byla přátelským a bezpečným prostředím pro všechny žáky. Snahou je zlepšovat školní klima a atmosféru mezi žáky, a tím předejít řadě problémů v oblasti vzájemných vztahů mezi žáky, které přináší každodenní školní život.

Datum: 1. 9. 2022

Realizace investice 3.2.3 Národního plánu obnovy -Pokračování

Škola hrou

Datum: 1. 9. 2022

Od září školního roku 2022/2023 se naše škola zapojí do projektu spolufinancovaného Evropskou unií s názvem OP JAK.

Desatero pro primární prevenci

Datum: 1. 9. 2021

Naše škola se účastní projektu „Desatero pro primární prevenci“, který je podporován Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR a je realizován v rámci výzvy na poskytování aktivit v oblasti primární prevence rizikového chování ve školách a školských zařízeních pro rok 2021.

Společně se žáky v ZŠ MeziměstíI III - Ukončen

Datum: 1. 9. 2021

Od letošního školního roku se naše škola zapojí do projektu – Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony III., kterému jsme ponechali název „Společně se žáky v ZŠ Meziměstí“.

Společně se žáky v ZŠ Meziměstí II - Ukončen

Datum: 1. 9. 2019

Od letošního školního roku se naše škola zapojí do projektu výzvy č.02 _08_063 – Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – šablony II., kterému jsme ponechali název Společně se žáky v ZŠ Meziměstí“.

Sportuj ve škole

Datum: 1. 1. 2019

Naše škole se zapojila od 1.1.2019 do projektu Sportuj ve škole. Ani jedno dítě nestojí a nenudí se. Všichni sportují, všichni se společně baví.

Učíme se příběhem

Datum: 1. 8. 2018

Tento projekt je financován z prostředků Evropských strukturálních a investičních fondů v rámci Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání a státního rozpočtu ČR.

Říkáme si Čítci a čteme rádi

Datum: 1. 11. 2016

Říká se, že dnešní děti nečtou – je tomu skutečně tak? Pokud ano, je možné tento stav změnit? Proč je důležité, aby děti četly? Jak rozvíjet dětské čtenářství? Jaké knížky baví dnešní děti? Jak čtenářské aktivity zakomponovat do běžné výuky?

Společně se žáky v ZŠ MeziměstíI I - Ukončen

Datum: 1. 9. 2016

V letošním školním roce se naše škola zapojí do projektu výzvy č. 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I, který jsme nazvali „SPOLEČNĚ SE ŽÁKY V ZŠ MEZIMĚSTÍ“.

Obědy pro děti

Datum: 12. 9. 2013

Projekt Obědy pro děti je jedním z projektů obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., která pomáhá ženám (popř. mužům) s dětmi, které se ocitly v tíživé životní situaci, kterou nedokáží vlastními silami řešit, ale aktivně přistupují k řešení svých problémů.

Duben hojný vodou - říjen vínem.

Mrzne-li na svatého Vitala, mrzne ještě 40 dní.

Svátek má Vlastislav

Zítra má svátek Robert

• Mezinárodní den proti hluku
  • Mezinárodní den tance