Informace pro rodiče - skolamezimesti

Vážení rodiče,

chápeme, že současná situace pro vás není  jednoduchá. V následujících dnech se budeme snažit vám co nejvíce pomáhat se vzděláváním vašich dětí, i když pouze na dálku.
Jednotliví  učitelé připraví pro žáky práci - úkoly, pracovní listy, zápisy, prezentace, odkazy na procvičování,... - a toto učivo vám budou prostřednictvím e-mailu rozesílat. Žádáme vás tedy o spolupráci.  Zadané úkoly bude potřeba hlavně s mladšími dětmi doplnit a procvičit podle pokynů vyučujících. Můžete využít i portál www.proskoly.cz, kam má každý žák přístup (přihlašovací údaje žáci dostali před prázdninami). Ve škole mají žáci připravené sešity, pracovní listy a další materiály. Týká se to všech tříd. Vyzvedněte si je tento týden od 7.00 do 12.00.
Situace se může samozřejmě změnit, proto vás prosíme o sledování e-mailové pošty, nebo webových stránek školy, popř. se můžete dotazovat na telefonním čísle 721 388 014.
Škola také bude potvrzovat  "Žádost o ošetřovné". Rodiče, kteří budou toto potvrzení potřebovat mohou napsat tento požadavek na e-mail: bohanska.zsmezimesti@email.cz a škola vám vyplněný a podepsaný formulář zašle elektronicky. Nezapomeňte uvést, od kterého data budete ošetřovné čerpat.
Žáci, kteří se stravují ve školní jídelně budou mít po celou dobu obědy odhlášené.

Děkuji  a věřím, že v této nelehké situaci vše společně zvládneme.

Mgr. Lenka Bohanská
Hlasování: 5.0/5