Vánoční jarmark a agentem mezákem - skolamezimesti

Agent na meziměstském Vánočním jarmarku
     Vetřel jsem se nenápadně mezi návštěvníky Vánočního jarmarku ve Walzlovce, abych vypozoroval, čím se může naše škola pochlubit.
Hned na zahájení jsem si všiml dvacítky čtvrťáků schovávajících se pod pódiem. Co to tam provádějí? Vzápětí jsem pochopil - byli pozváni na jeviště a zahráli krátkou pohádku o hodinách a Silvestru.
    Pak jsem se vydal na prohlídku prodejního sálu. Tam bylo krásných věcí!
    V salónku jsem také čubrněl. Tady byla výstava betlémů a výrobků z naší školy.
    Nakonec jsem vylezl do patra, kde byly připravené dílničky. Šikovné dětičky si tady vyráběly vánoční dekorace pro své blízké. Byl jsem rád, že žiju ve společnosti šikovných dětí, které dokážou vyrobit tolik krásných věcí pro potěchu druhých.

Jaroslava Chaloupková a agent Mezák