Letní družina 2019 - skolamezimesti

Letní družina 2019
Vážení rodiče,

o hlavních prázdninách bude v případě zájmu v provozu školní družina pro žáky 1. – 4. tříd naší školy, a to
  • v týdnu od   1. do  4. července  2019 za cenu 200,-Kč  ( 4 dny provozu)
  • v týdnu od  8. do 12. července 2019  za cenu 250,-Kč  ( 5 dnů provozu)

Co nabízíme?
  • provoz letní družiny od 6.00 do 14.00 hodin ( příchod do 8.00 hodin, odchod dle domluvy a programu)
  • oběd za dotovanou cenu, tzn. za sníženou cenu, kterou platíte i v době vyučování. V případě výletu bude dětem připraven „balíčkový oběd“ s sebou
  • zajímavý program – výlety, hry, tvoření, sportování, …….

Konání letní družiny je limitováno účastí minimálně 10 žáků a maximálně 25 žáků ( z důvodu zajištění bezpečnosti).
Letní družinu nabízíme i pro žáky, kteří nejsou zapsáni k pravidelné docházce do družiny ve školním roce.
Přihlásit své dítě můžete do 30.4.2019. Závazná přihláška do letní družiny

V případě zájmu vyplňte přiloženou ZÁVAZNOU přihlášku a spolu s  patřičným finančním obnosem odevzdejte třídnímu učiteli. Pokud se letní družina kvůli malému zájmu neuskuteční, již uhrazená platba vám bude bezodkladně vrácena.

Vedení ZŠ Meziměstí