Škola Meziměstí - Úspěchy žáků >>>

Soutěž Jičín - město pohádky

Jičín – město pohádky

Žáci naší školy se v soutěži Jičín - město pohádky dostali podruhé mezi nejlepší. Poprvé to bylo před třemi lety, kdy vybojovali ocenění v kategorii Bludiště. Byli mezi třemi oceněnými z celé republiky. Letos se nám opět zadařilo. Od organizátorů soutěže jsme dostali pozvání pro vítěze výtvarné soutěže.
„Milí žáci 5.A, děkujeme Vám za loutky zaslané do výtvarné soutěže Pimprlové divadlo a zároveň Vám oznamujeme, že Vaše loutky byly vybrány mezi nejlepší a oceněny odbornou porotou. Proto Vás v  sobotu 15. září 2012 zveme do pohádkového města Jičína, kde vítěze vyhlásí a ceny předá na hlavním pódiu na Valdštejnově náměstí Jiří Lábus.“
Vítězné  čajové víly vyrobili: Eliška Mervartová, Eliška Škulibová, Nikola Slezáková, Míša Svozilová a Martin Poříz. Svým dnes již bývalým dětem gratuluje jejich p.uč. Marta Zítková.

Přehled prospěchu školy

Jak jsme pracovali ...