Čerti a andělé - skolamezimesti

Čerti a andělé
     Letos jsme si den, kdy chodí Sv. Mikuláš, zpestřili kostýmy a netradiční výukou. Ve středu 5. prosince se z nás stali čerti a andělé. Pracovali jsme ve skupinách a plnili zapeklité úkoly od čertů.
Nejvíce jsme se však vyřádili v čertí laboratoři (za pomoc a materiální podporu děkujeme paní učitelce Jitce Zelené).
Některé hokusy pokusy nás uváděly v úžas a tak jsme kouzlili – nafukovali balonky, aniž bychom do nich museli foukat ústy, roztančili jsme brusinky, oživovali bílé andělské světlo a vše vyvrcholilo zapálením střelného prachu, ale to už jsme začali to peklo i trochu cítit, tak jsme si raději přečetli pohádku Čert a Káča a zazpívali vánoční koledy.  Navštívil nás také Mikuláš, andělé a čerti z 5. třídy, kteří vychválili a obdarovali ty nejhodnější, avšak někteří museli projít čertovskou uličkou a slíbit, že se do příštího roku polepší.

3. A